EstRus
Firmast


Elav Õlu

 Elav Õlu OÜ asutati 2012. aasta veebruaris. Meie põhitegevuseks on elava - pastöriseerimata ja filtreerimata õlle, naturaalse kalja ja noore Itaalia veini jaemüük ning vaadiõlle tarnimine toitlustuskohtadele.


Elav Õlu - nagu marginimigi ütleb - pakub oma klientidele ainult elavaid, s.t. pastöriseerimata ja filtreerimata õllesorte. Kõik sordid on originaal-tehasepäritoluga ning ükski neist ei ole väljamõeldud nime taha peidetud. Kõiki neid saab Interneti kaudu kõigis registrites kontrollida. Lisaks õllele pakub Elav Õlu OÜ naturaalset pastöriseerimata kalja ja noort Itaalia veini, sealhulgas nii punaseid kui valgeid, nii kuivi kui vahuveine.


1 aasta jooksul on Elav Õlu avanud oma kauplused Muugal, Jõhvis, Laagris, Narvas, Tallinnas ning kavatseb jätkata keti arenemise.

Hetkel on juba kokku 8 müügiesindust.


Meie firma esindab Eestis suure hulga Läti ja Leedu tootjate marke ning nende arv kasvab pidevalt. Teeme koostööd tootjatega, kelle toodang on selle suurepärase vahutava joogi nautijate seas tunnustust leidnud, seetõttu saame oma klientidele pakkuda väga laia valikut kõige kvaliteetsemaid heledaid ja tumedaid õllesorte, mis on Eestis saadaval vaid elaval kujul.


Kahjuks ei saa me Eestis pakkuda Saksamaa, Tšehhi või Belgia elavat õlut, sest niisuguse õlle säilivusaeg on väga piiratud ja sellest ei piisa isegi õlle Eestisse toomiseks, rääkimata selle müümisele kuluvast ajast.
Kuni 2012. aasta kesksuveni oli Elav Õlu OÜ spetsialiseerunud ainult õlle jaemüügile. Juulis aga võeti vastu otsus arendada veel üht tegevussuunda - õlle hulgimüüki. Müüd pakume hulgimüügiks vaatides õlut, kalja ja noort Itaalia veini, mille tarnime otse Teie asutusse.


Meie firma areneb hoogsalt ning on valmis koostööks kõigis potentsiaalselt huvipakkuvates suundades. Kui valite meid oma tarnijateks ja hakkate meie klientideks, siis võite kindlad olla, et Teile on garanteeritud väga hea teenindus ja suurepärane tootekvaliteet.